kuva699

Ota yhteyttä!

Kentaurin asiantuntijat ovat apunasi tiedontuotannon, järjestötoiminnan vaikutusten, vaikuttavuusarvioinnin, muuttuvan toimintaympäristön sekä osaamisen tunnistamisen ja tunnustamisen kysymyksissä. Ota rohkeasti yhteyttä!

Niina Autiomäki

Asiantuntija | Humak
050 349 6404
niina.autiomaki@kentauri.fi

Kentaurissa työskentelen tiedontuotannon kehittämisen parissa. Ota yhteyttä!

Marion Fields

Asiantuntija | Opintokeskus Sivis
040 350 4500
marion.fields@kentauri.fi

Jos kaipaat tietoa vaikuttavuudesta ja vaikuttavuusarvioinnista, ota yhteyttä!

Sari Huttu

Lehtori | Humak
040 034 9381
sari.huttu@kentauri.fi

Mukana nuorisoalan järjestöjen muuttuvien toimintaympäristön ennakoinnissa.

Eeva Jeronen

Asiantuntija | Opintokeskus Sivis
040 717 7015
eeva.jeronen@kentauri.fi

Kysy osaamisen tunnistamisesta ja tunnustamisesta tai osaamismerkeistä!

Pekka Kaunismaa

TKI-lehtori | Humak
040 034 9238
pekka.kaunismaa@kentauri.fi

Vastuualueena tutkimustyö ja nuorten kansalaisjärjestötoiminnan vaikuttavuus.

Kentauri_ikonit_final-05.png

Essi Lehtovaara

Projektipäällikkö | Talous ja nuoret TAT
040 7411 860
essi.lehtovaara@kentauri.fi

Ota yhteyttä, kun haluat tietää lisää Duunikoutsi-sovelluksesta.

Kimmo Lind

Kansalaistoiminnan ja nuorisotyön koulutusohjelman lehtori | Humak
040 034 9275
kimmo.lind@kentauri.fi

Kentaurissa kehittämässä nuorisojärjestöjen muuttuvien toimintaympäristöjen ennakointia.

Raisa Omaheimo

Asiantuntija | Opintokeskus Sivis
050 550 2447
raisa.omaheimo@kentauri.fi

Vastuualueena vaikuttavuusarviointiosaaminen sekä viestintä. Ota yhteyttä!

Eeva Sinisalo-Juha

Tutkija | Humak
0400 349 263
eeva.sinisalo-juha@kentauri.fi

Ota yhteyttä, kun haluat vaihtaa ajatuksia nuorten kasvusta ja osallisuudesta nuorisojärjestöjen toiminnassa.

Timo Sinivuori

Kasvatusjohtaja | Partio
0400 511 534
timo.sinivuori@kentauri.fi

Osaamiskeskus Kentaurin johtaja ja vastuualueena toiminta kokonaisuudessaan.

Mari Toivonen

Viestintäasiantuntija | Opintokeskus Sivis
046 922 0021
mari.toivonen@kentauri.fi

Ota yhteyttä Kentaurin viestintä- ja markkinointiasioissa!

Emilia Tuurala

Projektikoordinaattori | 10Monkeys
0400 732 452
emilia@10Monkeys.com

Töissä Kentaurissa ja 10Monkeysissa. Työsarkana mm. Osaamiskiekko.

Lauri Vaara

Pedagoginen asiantuntija | Talous ja nuoret TAT
044 077 2373
lauri.vaara@kentauri.fi

Kentaurissa mukana tutkimukseen ja osaamismerkkeihin liittyvässä toiminnassa.

Tilaa uutiskirje

Pysy ajan tasalla! Tilaa uutiskirje ja saat kerran kuussa tietoa Kentaurin ajankohtaisista liikkeistä ja tulevista tapahtumista.