kuva3212

Ota yhteyttä!

Kentaurin asiantuntijat ovat apunasi tiedontuotannon, järjestötoiminnan vaikutusten, vaikuttavuusarvioinnin, muuttuvan toimintaympäristön sekä osaamisen tunnistamisen ja tunnustamisen kysymyksissä. Ota rohkeasti yhteyttä!

Kentauri_ikonit_final-05.png

Niina Autiomäki

Asiantuntija | Humak
050 349 6404
niina.autiomaki@kentauri.fi

Kentaurissa työskentelen tiedontuotannon kehittämisen parissa. Ota yhteyttä!

Marion Fields

Asiantuntija | Opintokeskus Sivis
040 350 4500
marion.fields@kentauri.fi

Jos kaipaat tietoa vaikuttavuudesta ja vaikuttavuusarvioinnista, ota yhteyttä!

Sari Huttu

Lehtori | Humak
040 034 9381
sari.huttu@kentauri.fi

Mukana nuorisoalan järjestöjen muuttuvien toimintaympäristön ennakoinnissa.

Kentauri_ikonit_final-07.png

Eeva Jeronen

Asiantuntija | Opintokeskus Sivis
040 717 7015
eeva.jeronen@kentauri.fi

Kysy osaamisen tunnistamisesta ja tunnustamisesta tai osaamismerkeistä!

Pekka Kaunismaa

TKI-lehtori | Humak
040 034 9238
pekka.kaunismaa@kentauri.fi

Vastuualueena tutkimustyö ja nuorten kansalaisjärjestötoiminnan vaikuttavuus.

Essi Lehtovaara

Projektipäällikkö | Talous ja nuoret TAT
040 7411 860
essi.lehtovaara@kentauri.fi

Ota yhteyttä, kun haluat tietää lisää Duunikoutsi-sovelluksesta.

Kentauri_ikonit_final-06.png

Kimmo Lind

Kansalaistoiminnan ja nuorisotyön koulutusohjelman lehtori | Humak
040 034 9275
kimmo.lind@kentauri.fi

Kentaurissa kehittämässä nuorisojärjestöjen muuttuvien toimintaympäristöjen ennakointia.

Raisa Omaheimo

Asiantuntija | Opintokeskus Sivis
050 550 2447
raisa.omaheimo@kentauri.fi

Vastuualueena vaikuttavuusarviointiosaaminen. Ota yhteyttä!

Elisa Rasinkangas

Tapahtuma- ja viestintäkoordinaattori | Opintokeskus Sivis
050 313 5345
elisa.rasinkangas@kentauri.fi

Vastuullani on Kentaurin viestintä sekä tapahtumien järjestäminen. Ota yhteyttä!

Sanna Saarimaa

Asiantuntija | Opintokeskus Sivis
050 307 0519
sanna.saarimaa@kentauri.fi

Ota yhteyttä, jos kaipaat tietoa osaamisen tunnistamiseen ja tunnustamiseen liittyvistä tulkintafoorumeista.

Eeva Sinisalo-Juha

Tutkija | Humak
0400 349 263
eeva.sinisalo-juha@kentauri.fi

Ota yhteyttä, kun haluat vaihtaa ajatuksia nuorten kasvusta ja osallisuudesta nuorisojärjestöjen toiminnassa.

Milja Suihko

Projektikoordinaattori | 10Monkeys
050 499 8974
milja@10Monkeys.com

Töissä Kentaurissa ja 10Monkeysissa. Työsarkana mm. Osaamiskiekko. Ota rohkeasti yhteyttä!

tunnistamisikoni.png

Lauri Vaara

Pedagoginen asiantuntija | Talous ja nuoret TAT
044 077 2373
lauri.vaara@kentauri.fi

Kentaurissa mukana tutkimukseen ja osaamismerkkeihin liittyvässä toiminnassa.

Tilaa uutiskirje

Pysy ajan tasalla! Tilaa uutiskirje ja saat kerran kuussa tietoa Kentaurin ajankohtaisista liikkeistä ja tulevista tapahtumista.